Banesa ne shitje

banesa ne shitje

Babushi Serb, Ferizaj. Permbajtja e reklames eshte pergjegjesi e reklamuesit dhe skadon 3 muaj pas modifikimit te fundit. Te gjitha te dhenat ne kete faqe i perkasin portalit shitet. Shto nje lajmerim 91 vizitore online. Me QeraShitet. Trego password. Na kontakto per ndonje paqartesi. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Faleminderit per mirekuptimin! Ne rregull. Ketu keni 8 fusha te dhenash qe duhen plotesuar.

Mund ti ndryshosh me vone duke hyre ne shitet. Email nuk do te behet publik, por do te perdoret per te te kontaktuar mbi shpalljen. Numri i telefonit do te behet publik se bashku me fotografine dhe pershkrimin. Duhet te vendosesh nje fotografi kryesore, por mund te shtosh edhe fotografi te tjera me vone.

Columbia ieor online interview

Fushat e cmimit dhe karakteristikave kryesore per shembull, sa metra katror, etj duhen plotesuar sakte. Qyteti ose fshati duhet per te krijuar harten.

The village of bonati, municipality of schio (vi) veneto

Pasi ti dergosh te dhenat mund te rregullosh harten per te percaktuar vendndodhjen e sakte. Sherbimi qe ofrojme eshte falas. E gjithmone do te jete! Ne Rregull.BS Group. Cima Construction. MABB Group.

banesa ne shitje

NTN Tregtia, Prishtine. Arberia Com. Chelsea Point. Iliria Building. Dukagjini Invest. BTP Holding. Prime Group. Pozhegu Brothers.

Lin Projekt. Princesha Construction. Mabetex Group. Triton Real Estate, Prishtine.

Banesa Më të Mira në Ulqin Për Shitje në Pinjesh

Euro Invest, Ferizaj. Sunrise Buildings. Kompania ndertimore Mark-ing. Central Construction. Loading Maps. Te gjitha qytetet. Kemi gjetur 0 rezultate. Compare properties Compare. Gjiri i Lalzit. ManeTCI sales manetci. BS Group info bsgroup-ks. Cima Construction info cimaks. MABB Group mabbgroup gmail. NTN Tregtia, Prishtine info tregtia. Arberia Com bujarjashari arberia-kos. Chelsea Point info chelseapoint. Iliria Building info iliria-building.

Keyscape 13 kontakt library

Dukagjini Invest info dukagjiniresidence. BTP Holding info banesatereja. Lesna kompleksi-blerti lesna. Prime Group info prime-group. Nartel nartel nartel. Pozhegu Brothers info pozhegubrothers. Lin Projekt info linprojekt.Babushi Serb, Ferizaj.

Pci configuration space command register bits

Permbajtja e reklames eshte pergjegjesi e reklamuesit dhe skadon 3 muaj pas modifikimit te fundit. Te gjitha te dhenat ne kete faqe i perkasin portalit shitet. Shto nje lajmerim 90 vizitore online. Me QeraShitet. Trego password. Na kontakto per ndonje paqartesi. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Faleminderit per mirekuptimin! Ne rregull. Ketu keni 8 fusha te dhenash qe duhen plotesuar. Mund ti ndryshosh me vone duke hyre ne shitet.

Email nuk do te behet publik, por do te perdoret per te te kontaktuar mbi shpalljen. Numri i telefonit do te behet publik se bashku me fotografine dhe pershkrimin. Duhet te vendosesh nje fotografi kryesore, por mund te shtosh edhe fotografi te tjera me vone.

Fushat e cmimit dhe karakteristikave kryesore per shembull, sa metra katror, etj duhen plotesuar sakte. Qyteti ose fshati duhet per te krijuar harten. Pasi ti dergosh te dhenat mund te rregullosh harten per te percaktuar vendndodhjen e sakte. Sherbimi qe ofrojme eshte falas. E gjithmone do te jete!

Ne Rregull.Premium Lexo detajet.

BANESA NE SHITJE(TONI APARTMENT), Ferizaj, Kosove(Mob:+386 49-555-538)

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks banimi te ri ne ndertim. Apartamenti ndodhet tek kompleksi gener 2, rruga e kosovareve. Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug sip. Shitet apartament ne kryqezimin e rruges bardhyl me rrugen kongresi i manastirit. Apartamenti ka kubature shume te rregullte shperndarje me korridor dhe sipefaqe katrore dheb hapsir te bollshme lehtesishte e mobilueshme dhe afer rru Shitet super apartament astir.

Shitet apart. Ndertese me tre kate ka siperfaqe m2 m cdo kat e ndertuar ne m2 tok me certifikat te rregullt ndodhet ne bregdetin e vlores.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 ne nje objekt me 6 kate, i orientuar nga jugu dhe perendim, siguron ndricim natyral gjate te gjithe dites, shikon nga Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Identifikohu Regjistrohu!

Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online.

Cmimi min. Cmimi max. Distance Km nga qendra Te Gjitha 0.

banesa ne shitje

Opsione Online lexues 2 njoftime ne pritje. Premium 1. Mobilimi:E Mobiluar 53, Euro. Mobilimi:E MobiluarEuro. Mobilimi:Bosh 59, Euro. Mobilimi:E Mobiluar 77, Euro.

Mobilimi:Bosh 56, Euro. Mobilimi:BoshEuro. Mobilimi:Bosh 95, Euro. Mobilimi:PjeserishtEuro. Mobilimi:Bosh 61, Euro. Premium 2.Mabetex Group. Euro Invest, Ferizaj.

BTP Holding. Sunrise Buildings. BS Group. Triton Real Estate, Prishtine. Lin Projekt. Prime Group. Central Construction. Kompania ndertimore Mark-ing.

Çair | Vendbanime | Banesa

MABB Group. Iliria Building. NTN Tregtia, Prishtine. Princesha Construction. Dukagjini Invest. Arberia Com. Cima Construction. Pozhegu Brothers. Chelsea Point. Loading Maps. Te gjitha qytetet. Kemi gjetur 0 rezultate. Compare properties Compare.

Gjiri i Lalzit. Mabetex Group info diamondresidence. ManeTCI sales manetci. Euro Invest, Ferizaj info euroinvest-ks. BTP Holding info banesatereja. Sunrise Buildings sales gjakova. BS Group info bsgroup-ks. Triton Real Estate, Prishtine info qendresaresort.Premium On may 5th street, a very light and invested apartment is for sale.

One bedroom apartment for sale in vasil shanto, on the 2nd floor of a new building the apartment is invested and for any information contact Read the details. The villa is located in the united school, in the dhequot;bajram curridhequot; school. The apartment is located in the block area, on dhequot;niko tupedhequot; street.

Home » hepatitis b foundation

The apartment is located at the entrance of peti street, near conad market. The apartment is located at the entrance of peti street, near the conad market. The apartment is located in a new residential complex under construction. Floor: 4 bans building floors: 5 orientation: south sip. Two bedroom apartment for sale in magnet complex, one of the best complexes in tirana. One bedroom apartment for sale at ali demi, pasho hysa street the apartment is part of the mangalem 21 complex.

Apartment for sale in fresku area, dajti street. One bedroom apartment for sale in don bosko area. Apartment for sale at the intersection of bardhyl street with congress street of bitola. The apartment has a very regular fully invested cubicle, the two rooms are not only spacious and furnished with two wedding beds but they are paved an Super apartment for sale in astir. The three-storey building has an area of m2 m each floor built on m2 of land with a regular certificate located on the coast of vlora.

The apartment is located on the 5th floor in a 6-storey building, oriented from the south and west, provides natural light throughout the day, looks f Sold apart. Two room apartment for sale, located on the 2nd floor of a quality building.

Banesa ne prizren ne shitje and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania.

banesa ne shitje

Login Register! Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online. Price min.Banesa gjindet ne katin e 5. Kati fundit.

Pamjen ne jug. Behet e gatshme ne mars-prill Prishtine Dukagjjni Residence. Shiten banesat me 1 dhome gjumi, 2 dhoma gjumi, 3 dhoma gjumi. Nga n. Banesa gjindet ne katin 6. Pamjen lindje m-perendim. Qmimi me kesh euro per m2 ndersa me ndrri. Banesa ka 84 m2 K. Banesa eshte e gatshme pe. Baanesa gjindet ne katin e 6 me pamje kah rruga kryesore. Posedon 3 dhoma gjumi. Behet e gatshme ne qershor Qmimi me marrveshje nese paguhet kom. Marrveshja behet te noteri.

Qmimi i.

Pronat e Tiranës në dorën tuaj

Banesa gjindet ne katin e 7 qe eshte i parafundit. Pamjen ne perendim. Posedon 2 dhoma gjumi. Pamjen ne lindje kah rruga.

Patundëshmëri në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Behet e gats. Banesa gjindet ne objektin e butrinti group. Kati 5. Qendrimin ditor dhe k. Shitet banesa me 4 dhoma, me dokumenta eshte 93 m2, kurse ne realitet - m2 netto.


thoughts on “Banesa ne shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *